Rezervace

Děkujeme, že jste si vybrali naše kurzy.

Pamatujte prosím, že samotná registrace do kurzu nestačí. Abyste si zajistili místo, je potřeba vybrat si konkrétní termín z jednotlivých lekcí v naší klientské sekci.

Jak na to?

  1. Zaregistrujte se do kurzu.
  2. Přihlaste se do klientské sekce.
  3. Vyberte si konkrétní termíny lekcí.

Tvoje první registrace? Pomůžeme Ti

Krok za krokem:

Vyplň údaje v rezervaci

Telefonní číslo musí být v mezinárodním formátu s kódem země. Cena 0,00,- v souhrnu znamená, že nemáš ještě rezervovaný žádný termín, jen vstupuješ do kurzu. Přečti si smluvní podmínky a další informace v odkazech nad tlačítkem "Registruj". Potvrď souhlas s registrací tlačítkem "Registruj".

Potvrzení registrace přes e-mail

Po kliknutí na tlačítko "Registruj" se na obrazovce objeví upozornění, že je nutné jít do mailové schránky, jejíž adresu jsi zadal(a) při registraci. Z adresy reply@zooza.app ti přijde informace o registraci. Tento mail není spam, prosíme, přečti si jej, obsahuje důležité pokyny.

Potvrzení zájmu o registraci

Na výzvu v mailu potvrď skutečný zájem o registraci do kurzu.

Vstup do sekce "Rezervace"

Pokud jsi správně použil(a) odkaz, ocitl(a) ses opět na našich stránkách v sekci "Rezervace". Nyní tě systém navádí proklikem do tvého profilu. Tuto stránku můžeš kdykoliv najít v hlavním menu webu úplně dole jako "Klientskou sekci".

Přihlášení do klientské sekce

V klientské sekci je dole dialogové okno, do kterého prosím vepiš stejný mail, který jsi použil(a) při registraci. Stiskni tlačítko "Přihlásit" a postupuj podle pokynů na obrazovce. Je třeba se vrátit do mailu a získat ověřovací kód pro vstup, který jsme ti poslali (Pozor, kód do 5 minut expiruje).

Výběr lekcí

Nyní se ti na obrazovce objevil rámeček s tvými probíhajícími kurzy. Pro editaci svého kurzu a přihlášení na konkrétní lekci, o kterou máš zájem, klikni na název kurzu. Nyní vidíš název kurzu, nad ním čtyři malé záložky a směrem dolů výpis nejbližších možných termínů s jejich bližšími údaji (datum, čas, místo, lektor). Tlačítko "Přihlásit bez permanentky" umožňuje přihlášení na lekci. Po jeho stisku se obrazovka obnoví a v pravém sloupečku se objeví informace o aktuální ceně, která se vypočítá z počtu lekcí, na které se přihlašuješ.

Přidání a odhlášení z lekcí

U lekce, na kterou jsi přihlášen(a), se tlačítko změní z "Přihlásit" na "Odhlásit se z termínu". Přidávej další lekce stejným způsobem a v pravém sloupečku se vždy změní výsledná cena. Stiskneš-li tlačítko "Více" v pravém sloupečku pod souhrnem, dostaneš se přímo do záložky "Platby" a zjistíš podrobnosti o ceně.

Přehled termínů

Záložka "Docházka" ti ukazuje přehledně všechny tvoje přihlášené termíny. Zde můžeš překontrolovat, že máš rezervovaný termín, který ti vyhovuje.

Odhlášení z klientského profilu

Tlačítkem "Zpět" vlevo nad tabulkou se dostaneš na úvodní obrazovku a můžeš se odhlásit z klientského profilu.

Potvrzení přihlášení

Na zadaný email ti přijde informace o přihlášeném termínu se všemi podrobnostmi.

Gratulujeme, jsi přihlášen(a) na svou první lekci.

Doufáme, že si ji užiješ a těšíme se na setkání!