Živé Swapy

Swapování je skvělý způsob, jak dát nevyužitým věcem nový život a zároveň najít něco nového pro sebe a svou rodinu.

V Rodinném Centru MaTáta jsme nadšení, že můžeme nabídnout tuto ekologickou a společensky odpovědnou možnost všem našim členům a návštěvníkům.

Připojte se k nám na našich pravidelných swap akcích, kde můžete vyměňovat oblečení, hračky, knihy a další předměty.

Swapování je nejen skvělý způsob, jak ušetřit peníze a prostor, ale také příležitost potkat nové lidi, podpořit komunitu a chránit naši planetu. Sledujte naše stránky pro informace o nadcházejících akcích a začněte swapovat s námi!


Zkuste i vy doma, na chatě, v kanceláři nebo třeba v dílně vytřídit, co už nepotřebujete a naopak si přijďte vybrat něco jiného, co vám budě dělat radost.

Věci ke swapu můžete nosit přímo v den jeho konání. Předem věci nevybíráme (věřte, že v rámci stěhování ani nemáme kdy) a prosíme, abyste přinesli pouze takové věci, které mohou sloužit dále

Prosím žádné oblečení a boty, které už to má "za sebou", nefunkční, nepoužitelné, nekompletní a rozbité věci atp. Děkujeme za pochopení.

A pokud nemáte nic svého, co byste rádi měnili, přijďte i tak.

Rádi vás uvidíme, popovídáme si, vyberete si něco z aktuální swapovací nabídky atd. V takovém případě však budeme velmi rádi za příspěvek na provoz ve výši dle vašeho uvážení.