Náš tým

Jitka Svobodová

Ředitelka RC MaTáta

Jitka je hlavou, srdcem i duší celé Matáty.

V současné době se věnuje spíše záležitostem v back office zóně, ale setkat se s ní můžete i při skupinových nebo individuálních podporách nošení, při podporách kojení a při spoustě dalších matátích aktivit. Je to naše Žena regionu.

jitka@matata.cz


Lucie Zelinková

je koordinátorkou aktivit pro husovickou i řečkovickou pobočku. Pokud máte dotaz k našim akcím nebo třeba chcete nějakou svou akci uspořádat, Lucie je osobou, na kterou se obrátit. Zároveň je koordinátorkou dobrovolníků, se kterými pracuje během celého roku.

luciezel@matata.cz

pronájmy@matata.cz

Martina Kosová

má na starosti náš matátí obchůdek a to jak ten fyzický, tak ten elektronický. Vše od vyřizování objednávek přes jejich expedici až po komunikaci s obchodními partnery  zvládá Martina levou zadní.

Potkat ji můžete také na podporách nošení, kde pomáhá rodinám s výběrem správné nosicí pomůcky, a to i v angličtině.

martina.kosova@matata.cz

obchod@matata.cz


Klára Konečná

Klára je vedoucí naší Dětské skupiny Housata. Pokud potřebujete ohledně DS zjistit jakékoliv informace, poradit se nebo se k nám přijít podívat, Klára je ta správná osoba, na kterou se obrátit.

klara.konecna@matata.cz

hlidani@matata.cz


Michaela Nečasová

je naší nejen administrativní podporou, ale má také zlaté ruce, které opečovávají naše bolavé svaly, kosti a klouby. Je báječná fyzioterapeutka a její fyzio služby je možné v rámci RC Matáta po domluvě využít.

michaelanecasova@matata.cz


Kateřina Loučková

se stará o technické zázemí Matáty a o to, aby vše skvěle šlapalo, jak v online, tak v offline světě.

Zejména na jejích bedrech spočívá organizace našich tradičních Bazárků, které všichni tak milujeme.

katerina@matata.cz

Petra Matyášová

Petra je naše nekonečná inspirace a studnice všech možných odborných studií a ověřených informací, které se týkají nošení a kojení. Pokud máte s nošením či kojením nějakou potíž, Petra je ta správná osoba, na kterou se obrátit.

Zároveň je naší nejlepší ajťačkou a stará se o technické zabezpečení obchůdku a půjčovny.

petra@matata.cz


Anna Heraltová

Anička je máma tří dětí, přičemž ty dvě starší jsou dvojčata. Pokud hledáte odpovědi na otázky týkající se nošení nebo kojení (nejen) dvojčat, obraťte se na právě na ni. Své bohaté zkušenosti předává dál na podporách nošení a to jak těch skupinových, tak individuálních.

anna.heraltova@matata.cz


Lucie Štec Továrková 

 Jedna z našich nejnovějších posil, kterou můžete potkávat na podporách nošení. Sama preferuje nošení dětí v šátku, ale skvěle Vám pomůže i poradí i s výběrem nosítka a k tomu přihodí úsměv, který vás pohladí.

lucie.tovarkova@matata.cz


Jana Svobodová

Jana je báječná chůva v dětské skupině Housata.
Usměvavá s velkým citem pro děti a s darem každého rozesmát.

Anežka Drápalová

Chůva v dětské skupině Housata.

Kreativní, trpělivá, jako máma tří kluků má pochopení pro neposedné rarášky.

Lenka Lípová

Chůva v dětské skupině Housata.

Lenka má vysokoškolské pedagogické vzdělání a tak v Housatech pečuje o vzdělávací plán, který bude děti bavit a rozvíjet.

Linda Pinkasová

Chůva v dětské skupině Housata. Linda k nám přišla na praxi a tak báječně zapadla, že budeme rádi, když se rozhodne u nás zůstat. Její úsměv a pohoda, kterou šíří je pro děti uklidňující.

Marie Hlouchová

Maruška má na starosti sociální sítě. Pečuje o to, aby vás náš obsah bavil a abyste se dozvídali včas o akcích, které pořádáme.

Také má výjimečný talent na práci s dětmi a je skvělou parťačkou na příměstských táborech.