Dětská skupina Housata 

Dětská skupina Housata zřízená za podpory Evropské unie při RC Matáta se zaměřuje na péči o děti ve věku od jednoho roku do začátku školní docházky. 

Jejím cílem je poskytovat bezpečné a podnětné prostředí pro rozvoj dětí a pomáhat rodičům při jejich péči o děti. Nabízí hlídání dětí v malém kolektivu, kde se setkává maximálně 10 dětí. Díky tomu se můžeme plně věnovat každému dítěti a zajistit mu individuální péči a pozornost.

S naším týmem profesionálních a zkušených chův můžete mít jistotu, že vaše dítě bude v péči, která klade důraz na jeho individuální potřeby a rozvoj.

Naše chůvy jsou nejenom odborně vyškolené, ale také se přirozeně a s láskou zajímají o každodenní individuální potřeby dětí a podporují jejich tvořivost a zvídavost.

V Rodinném centru Matáta se snažíme vytvořit prostředí, kde se děti mohou cítit jako doma. K dispozici máme bezpečný dvoreček, kde se mohou děti volně pohybovat a objevovat nové dovednosti. Vyrážíme také na výpravy za poznáním mimo uzavřené prostory dětské skupiny.

Housata nabízí

  • pravidelné hlídání (1-5 dní týdně) - přednostní umístění
  • jednorázové hlídání "na zkoušku" - adaptace